Álláslehetőségek

Tisztelt Kollégák!

A Medikids Gyermekgyógyászati Központ keres a szakterületekben dolgozó munkatársakat. Igényesen kialakított gyermekrendelőinknek és széles szakmai palettánknak köszönhetően népszerűek rendeléseink, ezért vált szükségessé a bővítés. Kiterjedt marketing munkánknak, szakmai alázatunknak, innovatív és kreatív, modern felfogásunknak és minőségbiztosításunknak köszönhetően dinamikusan fejlődik központunk.

Érdemes csatlakozni hozzánk.

call center munka

Call Center munkatársat keresünk – diákmunka/részmunkaidő

Részmunkaidős, főként délutáni-esti és szombati munkaidőben, egyetem mellett is végezhető munkára keresünk orvostanhallgatókat, szülésznő és gyermek szakápoló hallgatókat. Munka közben

  • beletanulhatsz, beleláthatsz a privát betegellátásba,
  • érdekes esetekkel találkozhatsz,
  • szakmai kapcsolatokat építhetsz ki, és közben
  • pénzt kereshetsz szaktudásoddal még diploma előtt (többet, mint egy gyorsétteremben :).

Légy tehát tagja pörgős csapatunknak a Genium Egészségügyi, Családtervezési és Diagnosztikai Központban és a Medikids Gyermekgyógyászati Központban, barátságos munkahelyi légkörben, minden irányból könnyen megközelíthető helyen.

Főbb feladatok: időpontfoglalás orvosi vizsgálatokra, telefonos tájékoztatás, adminisztráció elvégzése, leletkezelés.

Szakmai elvárások:

  • egészségügyi oktatásban való részvétel / végzettség,
  • felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • minimum társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • havonta minimum 20 órányi munkaidő vállalás egész év során.

Előnyt jelent: hasonló munkakörben, magán-egészségügyben szerzett tapasztalat.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődésed, fényképes önéletrajzod küldd az allas@genium-med.hu e-mail címre, 2017. november 15-ig. Várunk!

vidám

Részmunkaidős takarítót keresünk

A Medikids Gyermekgyógyászati Központ és a Genium Egészségügyi, Családtervezési és Diagnosztikai Központ részmunkaidős takarítót keres.

Legyél a jobb kezünk abban, hogy mindig csillogó-villogó tisztaság legyen  rendelőinkben. Heti kétszer kora reggel + minden második szombaton reggel/délelőtt lenne szükségünk a munkádra. Pontos, megbízható kollégánkat keressük, cserébe stabil és korrekt keresetet nyújtunk.

Ha szívesen dolgoznál velünk, küldd el fényképes jelentkezésed az allas@medikids.hu címre 2017. október 2-ig. Várunk!

medikids székház

Részmunkaidős asszisztenst  keresünk

A Medikids, Budapest Első Magán Gyermekgyógyászati Központja részmunkaidős gyermek asszisztenst keres. Adott:
  • egy könnyen megközelíthető, színes, pörgős hely,
  • jófej, fiatalos, dinamikus csapat,
  • folyamatosan fejlődő gyermekgyógyászati szolgáltatások,
  • sok aranyos gyermek és szülő látogató,
  • korszerű regisztrációs és ügyfélkezelő informatikai rendszer.
Gyere hozzánk dolgozni, ha
  • csecsemő és gyermek szakápolói végzettséggel és tapasztalattal rendelkezel,
  • tapasztalatod van csecsemők és gyermekek vérvételében,
  • pörögsz, pontos és megbízható vagy,
  • egészségtudatosan élsz,
  • szereted a csapatmunkát, és feltalálod magad egyéni munkavégzésben is,
  • szereted a gyermekeket,
  • stabil munkahelyet és korrekt keresetet szeretnél.
Előny, ha van tapasztalatod  magán (gyermek)egészségügyben, és beszélsz angolul is. Ha szívesen dolgoznál velünk, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod és rövid motivációs leveled az allas@medikids.hu címre 2017. június 1-ig. Várunk!